Kopyala
Temizle

Gelişen ve değişen teknolojinin bizlere kazandırdığı durumlardan biri de sosyal medya araçlarıdır. Günümüzde binlerce sosyal medya platformu yer alır. Sosyal medya üzerinde kullanılmak için sitemiz içerisinde emoji çeviri işlemi yapmak mümkündür. Sosyal medyanın hayatımıza entegre olması akıllı telefonlar ile sağlandı. Özellikle 2010 senesinden sonra dokunmatik ve akıllı telefonların doğması sonucunda sosyal medya platformları artmıştır. Emojiler sosyal medya araçlarının doğmasıyla yazılı iletişimi güçlendirmek adına üretilen ifade biçimleridir. Sevimli ve keyifli görünümleri sebebiyle insanların tercih sebebi haline gelir. Emojiler yaygın kullanılan ve hissiyatı karşıdaki kişilere aktaran ifade biçimleridir. İnsanlar emoji kullanımını cümlelere entegre eder. Sitemiz bu konuda sizlere yardımcı olarak emoji çeviri özelliğini geliştirdi. Belirtilen cümle ve kelime sayısı dahilinde anında emoji çevirisi sağlanır. Tek tık ile kopyalama yapmanız mümkündür. Sitemizdeki hiç bir hizmet ücretli olarak bulunmaz. Müşterilerin cebinden para çıkmasına razı olmayan firmamız tamamen memnuniyet odaklı hareket eder. Memnun kalmanız ve sitemize yoğun ilgi göstermeniz bizim temel ilkelerimiz arasında yer alır.

Sosyal medya araçları içerisinde yazılı iletişimin yaygın olduğu ilk uygulamalardan biri Twitter olarak karşımıza çıkar. Emoji çeviri işlemi sayesinde Tweet paylaşımları yaparken sizlere kolaylık sağlayan ifadeleri kullanmanız mümkün. Pratik şekilde sitemizden yardım alarak Twitter platformunda sayfanızın veya profilinizi öne çıkarabilirsiniz. İkinci olarak yazılı iletişim kullanılan uygulamaların başında Instagram gelir. Instagram üzerinde de emoji çeviri işlemi sayesinde paylaşımlar yaparak profilinizde ki takipçi sayısını arttırmanız mümkündür. Özellikle influencer olma hayali kuran bireyler için önemli olan içeriklerden biridir. Aynı durum Facebook içinde geçerli olacağı için emoji işlemlerini ve sitemizde yer alan farklı yazı seçenekleri kullanmanız kolaydır. Yazılı iletişim denince akla gelen ilk yer WhatsApp Messenger adlı alandır. Sosyal medya uygulamasından ziyade hayatımızın parçası haline gelen WhatsApp bir programdan ziyade telefona eş değer konumda bulunur. İnsanların temel iletişim aracı olması nedeniyle emoji kullanımının en yaygın olduğu platformdur. WhatsApp Messenger üzerinde keyifli sohbet etmek isteyen bireyler sitemizde yer alan emoji çeviri işleminden faydalanabilirler.

Geri Bildirim 🖊️


Çeviri içerisinde sadece tanımlanmış kelimelerin bir emoji karşılığı bulunmaktadır. Emoji karşılığı bulunmayan kelimelere denk geldiğinizde lütfen bunu bize bildirin, hemen ekleyelim. 😇

    Lütfen kelime ve emoji hakkında kısa bir açıklama yapın